HAKKIMIZDA

Norm Mühendislik, ticari yaşama 1976 yılında başladı. O günden bu güne yaptığı tüm işlerinin altına başarı imzası attı. İşini iyi bilen insan kaynağı ile optimum maliyetle maksimum hizmet sunan Norm Mühendislik , bugün "Tepeden tırnağa" fabrikalar kuruyor.

Güven ve müşteri memnuniyet temeline dayanan Norm Mühendislik felsefesinin içini, çalışanı, müşterisi ve diğer çevre birimleriyle "mutlu insan toplulukları oluşturma" kavramları doldurur.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 2500 m2 kapalı, 3500 m2 açık alanda kurulu tesisinde Makine Mühendisi Mustafa Fidan ve Makine Mühendisi Muzaffer Yılmaz ortaklığındaki Norm Mühendislik, geniş mühendis kadrosuyla bilgi ve teknoloji üssü gibi çalışır.

 

 VİZYONUMUZ

Norm Mühendislik'in sürekli gelişip büyümesinin temelinde, mühendislik bilim literatürünün ve sektördeki teknolojik gelişimin sürekli izlenmesi, AR-GE çalışmalarının çok önemsenmesi, şeffaflık ve güvenin ön planda tutulduğu müşteri ilişkilerinde ve hizmette fleksbıl olma anlayışı yatar.

Mühendislik bilimi ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, pazardaki rekabette en önde olmayı amaçlayan Norm Mühendislik, en az maliyette en iyi hizmeti sunma çabasını hep sürdürecektir.

Bugüne kadar, bölgesel ve ulusal çapta, birçok büyük kurumun işini yapan Norm Mühendislik, proje ve taahütte dünyanın büyük şirketlerinden biri olma doğrultusunda geleceğe,bugünden öngörü atmaktadır.